Čekáme na více doporučených příspěvků
Všechny podle vláken Všechny podle času

J95a90r19o71s31l13a78v 62C79h20u30d84á86č67e93k 7774505776895

Ženský tenis jsou často nervy nebo pro jiné spíše velká legrace.

Právě hrála Kateřina Siniaková se Sofií Keninovou. Kateřina ve třetím setu již vedla 3-0, 40-15, pak 4-1 a měla dva brejkboly na 5-1. Kurz na výhru Keninové byl v té době větší než 11:1. Nakonec Kateřina za sebou prohrála pár gamů. Keninová vyrovnala na 5:5.

Nakonec však Kateřina třetí set přece jen vyhrála a to 7:5. Siniaková měla štěstí, že Američanka byla ještě labilnější. :-) Byl to velmi divný zápas, s mnoha nevynucenými chybami na obou stranách, dvou dosti labilních hráček. Musím však přiznat, že každá z nich hraje tisíckrát lépe než jsem kdy jako amatér hrál já. Takže bych měl mlčet a je nekritizovat. :-(

0/0
doporučit
11.11.2018 16:01

J57a15r27o37s57l42a94v 71C14h64u19d92á47č16e36k 7754395206245

Na Sport.iDnes.cz použili pro labilitu jiný výraz: křehké duše. Cituji

Duel dvou talentovaných pravaček s ruskými kořeny byl tuze napínavý, nabídl dvouciferný počet brejků, Keninová si vypracovala dva mečboly. Skóre se otáčelo jako korouhev na komíně.

J35a37r13o96s75l58a84v 58C13h84u61d86á53č45e98k 7544255196625

Díky. Nápodobně, i Vám přeji pěkný víkend. :-)

0/0
doporučit
10.11.2018 18:20

KDO VYHRÁL?

BR17

Poputují Italské dvojhubky Marty Kučíkové právě k vám? Podívejte se na výsledky soutěže.